Hozd tűzbe a színpadot velünk!

Fergeteges hangulat és látványos produkciók a RockStar bajnokságon – hamarosan Szigetszentmiklóson folytatódik a sorozat

Nagy sikerrel rendeztük meg a RockStar akrobatikus rock and roll országos táncversenyt Budaörsön, ahol számos egyesület és rengeteg fiatal táncos csillogtatta meg tudását és tehetségét. A látványos produkciók, a fergeteges hangulat és a kiváló eredmények után pedig már a következő állomásra készülünk: május 31-én Szigetszentmiklós ad otthont a következő RockStar-versenynek.

A budaörsi eseményen a Masters SE táncosai is remekül szerepeltek, és újabb sikeres napot tudhattak maguk mögött. Tóth Klaudia, aki a házigazda egyesület részéről edzőként dolgozik a fiatalokkal, kiemelte: a RockStar táncversenyek ugyan egész napos, hosszú megmérettetések, de minden pillanatuk különleges élményt jelent a fellépők számára.

„A sportcsarnokot ilyenkor a gyermekek szurkolása, jókedve és energiája tölti meg. A színpadon látott mosolyok, az önfeledt pillanatok, a közös bevonulások és a Just Dance táncolások mind azt bizonyítják, hogy az akrobatikus rock and roll táncosok szívüket-lelküket beleadják a produkciókba, miközben fantasztikusan érzik magukat” – fogalmazott Tóth Klaudia.

Az edző azt is hangsúlyozta, különösen büszke arra, hogy a kisebb és nagyobb táncosok egyaránt támogatják egymást a versenyeken, együtt izgulnak az eredményhirdetések alatt, majd közösen örülnek a szép helyezéseknek.

A szezon ráadásul még korántsem ért véget, hiszen a következő RockStar-verseny már a hétvégén érkezik. Május 31-én a Szigetszentmiklósi Sport- és Rendezvénycsarnokban (Szigetszentmiklós, Szebeni utca 81.) újra látványos koreográfiák, pörgős zenék és remek hangulat várja majd a közönséget és a táncversenyzőket egyaránt.

Sok sikert kívánunk mindenkinek! Hajrá, Masters SE!

Tetszik? Kérjük, bátran oszd meg!

Megosztás a Facebookon
Megosztás a Twitteren

szólj hozzá te is!